Матеріали про Вовчинець
Поки проходила партизанська боротьба, діяльність адміністрації села була обмежена. Так, першим головою сільської ради був Василь Бровчук, а секретарем - Клавдія Поривайко.
Більш активно Вовчинецька сільрада почала працювати з 1946 р. З того ж року почали здавати плани роботи, протоколи і звіти в Станіславський (Івано - Франківський) міський архів [4]. За 1946 р. є 10 протоколів, з яких видно, що коли В. Бровчук був відсутній, то засідання проводив його заступник Яцура Юрій Григорович. На одному із засідань були обрані 22 десятники, які виконували певну роботу на місцях. Тоді було прийняте рішення відремонтувати міст через Бистрицю, пошкоджений німцями. Із кожної хати хтось повинен був відробити по шість днів на ремонті моста. Також було заплановано побудувати лазню і заснувати три кооперативи - артілі: шевський, кравецький та боднарський. Вирішено надати допомогу потерпілим від повені.
З 1947 р. головою сільради став Василь Гринишин, а секретарем - Ілько Світний.
Із протоколів засідань за 1948 р. видно, що, крім справ загальних, на них також ішла мова про соцзмагання між селами Вовчинець, Підлужжя та Колодіївка.
У 1950 р. новим головою став Яцура Юрій Григорович. Обговорювали аспекти заснування колгоспу ім. Тимошенка та про хід вивезення лісу (дров).
У 1951 р. заступником голови було обрано Яцуру Петра Юрковича.
У 1952 р. головою був обраний Новицький Петро Васильович, а секретарем - Світний Дмитро Ількович.
У 1953 р. головою обрали Дебенка Антона Івановича. В тому ж році колгоспні коні захворіли на стахіоботріотоксикоз, тому що їли зіпсуту (замоклу) солому.
У 1954 р. головою сільради був обраний Храбатин Михайло Дмитрович, а секретарем - Дебенко Парасковія Олександрівна. Обговорювались буденні справи.
В 1955 р. секретарем стала Масник Марія Дмитрівна. На одному із засідань було вирішено надати допомогу потерпілим від повені.
У 1957 р. головою був Масник Василь Михайлович, а секретарем - Стадник Василь Федорович.
У 1958 р. головою була Дебенко Марія Андріївна.
У 1961 р. звітували голова колгоспу Злидень Микола Степанович, директор гіпсового заводу Засядко Олекса Васильович та бригадир колгоспу Храбатин Григорій Федорович.
У 1961 р. головою обрали Яцуру Михайла Юрійовича.
В 1962 р. секретарями сільради були: спочатку М. Бритвак, а згодом - Лапінська Дарія Дмитрівна.
У 1964 р. головою знову обрали М. Дебенка.
В 1966 р. головою була Грабко Марія Андріївна.
У 1967 і 1968 рр. головою був знову М. Яцура, а секретарем - Д. Білінська та І. Бережницький.
У 1969 р. відбулася сесія сільради, на якій було заслухано звіт бригадира радгоспу М. Злидня. Про будівництво нової 8-річної школи доповідав директор школи Мельник, про стан доріг - Д. Храбатин, про роботу гуртка художньої самодіяльності - Засадна Христина Миколаївна, про надання допомоги людям, котрі постраждали від повені, - І. Новицький.
У 1973 р. голова сільради М. Яцура звітував про культурно-масову роботу, зокрема про впровадження нових радянських звичаїв та обрядів: урочисте реєстрування шлюбів, проведення новорічних карнавалів, свята "серпа та молота", свята весни, урочисті проводи до армії, вшанування колгоспної радянської сім'ї тощо. 15 грудня 1973 р. розглядалася пропозиція про відзначення дня утворення села.
У протоколах за 1975 р. зафіксовано, що на сесіях розглядалися питання про роботу клубу, про підготовку до весняно-польових робіт, про роботу народної дружини , про стан навчально - виховної роботи, про підготовку до святкування Першого травня 7-го листопада), про роботу батьківського комітету, про стан здачі овочів державі, про догляд за посівами, про роботу клубу, бібліотеки, відділення зв'язку, про негідну поведінку окремих громадян, про стан підготовки до зимівлі худоби тощо.
Подібна тематика фігурувала щорічно.
У 1982 р. відбулася реєстрація кандидатів у депутати, розроблено план проведення вибрів, а згодом підсумовано результати виборів.
З 1986 до 1990 р. головою сільради був Новицький Іван Васильович, а секретарем - Хлібкевич Марія Іванівна. При них виконано ряд важливих робіт.